Порошенко розповів, що вже купив на Книжковому Арсеналі ФОТО,ВІДЕО Новини Києва

24 червня відбулося перше засідання, 7 лип­­ня — друге засідання й голосування, а 14 липня ДУС офіційно представило колективу культурного закладу нового директора. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди “ukrinform.ua”. Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець. За його словами, реформа має привести судову систему у відповідність до європейських стандартів. «Венеціанська комісія і Рада Європи будуть і надалі підтримувати вас. Ми лише на початку», – зазначив він, а також додав, що реформування Верховного Суду не достатньо для забезпечення справедливої судової системи. «Громадяни в основному будуть контактувати із судами нижчих інстанцій і ці суди також треба реформувати», – наголосив Джанні Букіккіо.

За період незалежності Україна практично не інвестувала у створення нової культурної інфраструктури. Суспільство за останні 25 років еволюціонувало доволі сильно, але незмінними лишилися його культурні інституції. Проблема в тому, що у столиці немає місця для виявлення культурних практик, притаманних нинішнім 25–35-річним (не таких, як у їхніх однолітків у 1980-ті). Бо це інтерес і не наших партнерів, і не наших недругів — лише наш власний. Культура не розвивається в шопінг-молах, підземних паркінгах, бетонних хащах хижацьких забудов. Держава — це інструмент суспільства, який має допомогти створити культурні інституції, що нині йому потрібні (принаймні тій його великій частині, де відбуваються продуктивні процеси). І якщо «Арсенал» більше не бачить себе суто вітриною, він повинен розмовляти з різними загальними аудиторіями, зокрема з тими, хто ухвалює рішення в нашій державі, артикулювати й відстоювати вагомі проекти в царині культури, не менш ресурсній, ніж економіка.

Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму. Заходи були організовані Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький Арсенал», Кримським домом за підтримки Міністерства інформаційної політики та Міністерства культури України. Марина Порошенко подякувала всім патріотам Криму, які сьогодні боряться за український Крим. «Увесь цей час наші серця й думки з українськими політв’язнями-кримчанами. Це і Олег Сенцов, і Олександр Кольченко, і Володимир Балух, якого, до речі, минулого тижня вивезли з Криму – за Урал», – наголосила Перша леді. Вашингтон ще не схвалив чітку позицію щодо невідворотності членства України в НАТО та схильний розглядати «ізраїльську модель» як пошук чергової «альтернативи». Виставку відкрили представники влади – перша ледіМарина Порошенко, міністр культури Євген Нищук, віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко, а також представник Держдепартаменту США Курт Волкер, який перебуває з візитом в Україні.

порошенко мистецький арсенал

Під час заходу відбулась відео-презентація, присвячена створенню «Книги Добра». Глава держави передав один з примірників Книги до Національної бібліотеки України ім.В.І.Вернадського. Марина Порошенко очолювала також Український культурний фонд (бюджетна установа, що зокрема розподіляє кошти на культурні проекти), звідки її теж “пішли”, трохи раніше, про що вона зробила відповідну заяву. У попередньому складі співголовами ради “Мистецького арсеналу” були дружина п’ятого президента України Марина Порошенко та ексглава Адміністрації президента і його радник Борис Ложкін. Секретарем ради призначено гендиректора державного підприємства “Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал” Олесю Островську-Люту (зберегла свою посаду –ред.). Серед інших до складу ради також увійшли заступник генерального директора Національного художнього музею Ольга Балашова, гендиректор Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор комунальної установи «Одеський художній музей» Олександр Ройтбурд, журналіст Вадим Карп’як, філософ Вахтанг Кебуладзе та інші.

У ЗСУ спростували інформацію про втрату трьох сіл поблизу Куп’янська

Наталія Заболотна за освітою філолог української мови, правознавець (Національна академія внутрішніх справ) та мистецтвознавець (Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури). До того, як стати головою “Мистецького Арсеналу”, працювала заступником https://chytomo.com/en/254-poets-from-around-the-world-publish-a-book-in-support-of-ukraine/ головного редактора газети “Губернские Ведомости”, заступником шеф-редактора газети “Президентський вісник”, директором “Українського дому” тощо. Через те, що “Арсенал” “не може бути звуженим до супермаркету мистецтва”, хоче перетворити його на “Музей-Театр”.

Порошенко проігнорував лист-звернення відомих митців

Тут, незалежно від зовнішніх проявів чи внутрішнього потенціалу, всі діти можуть розвиватися, здобувати знання та вивчати нові програми, — наголосила Перша леді. Використання матеріалів інтернет-видання «Вечірній Київ» на інших сайтах дозволяється лише за наявності гіперпосилання на сайт vechirniy.kyiv.ua, відкритого для індексації пошуковими системами; у друкованих виданнях — лише за погодженням з редакцією. «Книга Добра» є абсолютно позитивним і унікальним проектом», до створення якого долучилося багато волонтерів, відомих українців нашого часу долучилися до його народження та реалізації. Серед них – Його Преосвященство Любомир Гузар, Ада Роговцева, Іван Драч, Марія Матіос, інші відомі журналісти та митці, артисти. Директор благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієра презентувала «Арсенал Ідей» у Житомирі та провела першу екскурсію в мистецькому просторі.

Наразі Федір Александрович є постановником близько 35 вистав у театрах України та Європи. Держуправління справами змінило статут Мистецького Арсеналу, ліквідувавши підрозділи Музей і Дирекція з будівництва. Президент України Петро Порошенко проведе у неділю, 16 грудня, прес-конференцію. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на перс-службу глави держави. Функціонує за допомогою ресурсів, залучених командою проекту. Спеціально для виставки художниця Марія Куліковська створила перформативну скульптуру «Зоряний пил».

Велике прохання ставити гіперпосилання в першому чи другому абзаці вашого матеріалу. Нагадаємо, раніше дружина президента Зеленського назвала головну перевагу статусу першої леді – можливість комунікації з представниками влади, незважаючи на те, що сама вона політиком не є. Маленькі відвідувачі, заради яких і створено цей інтерактивний майданчик, залишилися зацікавленими та задоволеними. “Надзвичайно важливо, аби інституція такого рівню якомога менше залежала від особи свого керівника, спираючись, натомість, на внутрішні правила, які сприяють роботі, а не створюють штучні ускладнення”, – наголошує Островська-Люта. Наталія Заболотна очолює “Мистецький Арсенал” з 2010 року, а враховуючи, що як мистецький комплекс він відкрився в 2006-му, то Заболотна є гендиректором більшу частину його функціонування. «Інколи краще провести повторний конкурс, ніж іти з таким тягарем у майбутнє», — прокоментувала ситуацію зі своїм обранням Олеся Островська-Люта.