Всі Запитання Зно З Англійської Мови Онлайн З Відповідями, Починаючи З 1400 Сайт Зно Освіта Ua

Уважно прочитайте граматичні форми слова, яке потрібно вставити в текст замість пропуску. Обов’язково зверніть увагу на речення, що передує реченню з пропуском і розташоване відразу за ним. Потрібно відповісти на запитання What did the three folks assume when they met Juliane? (Що думали троє людей, коли вони познайомилися із Джуліан?).

освіта юа зно англійська мова

Для розв’язання завдання необхідно зрозуміти основний зміст тексту певної тематики й вибрати потрібну інформацію з прослуханого. Уважно прочитайте варіанти відповіді й спробуйте передбачити основний зміст тексту для прослуховування. Під час першого прослуховування тексту визначте правильну, на вашу думку, відповідь.

Увійти, Або Зареєструватися:

Ключовими фразами, що визначають тему поданого оголошення, є Wanted Lady Teachers(потрібні вчителі-жінки), Candidates are required to handle Maths for VI to X std(потрібні кандидати для викладання математики учням 6-х –10-х класів) та інші. Ключовими фразами в оголошенні є The best musical of the century(найкращий мюзикл століття), Musical comedy(музична комедія). Ключовими фразами в цьому оголошенні є Gym(спортзал), Free private training lessons(безкоштовні персональні тренування), Indoor and out of doors gym(відкритий і критий спортзал) та інші. Зверніть увагу, що правильною відповіддю буде симптом, якого саме НЕМАЄ. Серед поданих варіантів правильно відповідає їй Вона отримала нагороду за свою автобіографічну історію (Вона одержала нагороду за автобіографічну повість). Серед поданих варіантів правильною відповіддю є a job emptiness (вакансія).

Участь у НМТ може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася для проходження тестування відповідно до встановлених вимог. Освіта.ua пропонує інформаційні матеріали, що допоможуть якнайкраще підготуватися до національного мультипредметного тесту та успішно його скласти. Загальна інформація Хто має складати мультитест ЗНО у 2022 році Що таке національний мультипредметний тест? Якими документами врегульовується проведення ЗНО Хто здійснює проведення зовнішнього оцінювання Інформаційна сторінка учасника ЗНО Що таке Сертифікат ЗНО? Графік проведення мультитесту ЗНО 2022 року У яких країнах за межами України можна скласти мультитест Реєстрація на ЗНО Реєстрація для участі у мультитесті ЗНО Відкрито …

  • Серед запропонованих тверджень знаходимо варіант E put paper figures on fire (кладуть паперові фігури у вогонь), який відповідає інформації, уміщеній у тексті, і є правильною відповіддю.
  • У реченні йдеться про те, що Шнуллер відчував теплі коливання з усіх кутів (сторін) (Schnuller felt the nice and cozy vibrations __________ from every angle).
  • У цьому завданні потрібно відповісти на запитання, чому в п’ятницю заняття учнів починаються раніше.
  • З-поміж варіантів відповіді ні voyage (подорож морем), ні trip (поїздка, екскурсія), ні tour (турне, поїздка) не можуть бути правильною відповіддю, адже не відповідають змісту речення.
  • Проаналізувавши почуте, можемо впевнено сказати, що твердження 10 є неправдивим.
  • Відповідно до прослуханої інформації правильною відповіддю є варіант the price of journey (вартість проїзду), що відповідає контексту.

Оскільки пропущено саме дату, то серед запропонованих варіантів відповідей вибираємо варіант А 1929, адже рік позначається кількісним числівником. Проаналізувавши надані варіанти відповіді, бачимо, що ані варіант B put (покласти, поставити), ані варіант С deliver (приносити, приводити), ані варіант D give (давати, віддавати) не можуть бути правильною відповіддю, адже не відповідають змісту речення. І лише варіант A do (виконувати, спричиняти), який утворює словосполучення to do the worst thing, абсолютно вписується в речення і є правильною відповіддю. У цьому реченні нбракує частини, яка продовжує думку першої його частини щодо стосунків, і ключовим тут є слово «якість». Тому, переглянувши запропоновані варіанти відповідей, можемо сказати, що лише варіант F however pitest.org.ua it has turned out that quantity matters (але виявилось, що кількість має значення) відповідає змісту цього речення і підходить граматично. У кожному із завдань ви маєте запитання і три варіанти відповіді.

Власні Висловлення З Англійської

Приклади написання власних висловлень, запропонованих до виконання учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови впродовж 2011–2020 років. Тому, відповідно до контексту, єдиною правильною відповіддю буде варіант D The sales staff’s enthusiasm («Ентузіазм співробітників компанії, що відповідали за продаж товару»). Ключовими в оголошенні є фрази program offers convenient Saturday lessons (програма пропонує зручні заняття по суботах) і high quality training (якісна освіта), які дають змогу зрозуміти, що основною темою тексту є освіта. Серед варіантів відповідей є an academic course (освітній курс).

Тести Зно Онлайн З Англійської Мови

У країні існує традиція, що кожна людина, щоб бути сильнішою, повинна скуштувати сім, дев’ять або дванадцять різних страв. С He changed his consuming habits (Він змінив свої звички у харчуванні). Варіанти A have moved, B move, C are moving не узгоджуються з іменником attention, який ужито в третій особі однини. Для цього швидко перегляньте текст і виділіть у ньому ключові слова й фрази, що визначають основну тему оголошення. Якщо вірити МОН і УЦОЯО то у зв’язку з тим що ми більшу частину року провчилися дистанційно то бали мають бути не вище 19. Збірка дозволить ознайомитись з темами творів, сюжетними лініями, героями, цитатами тощо…